Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php72/sess_7e7de9fef24bc3b16f477339dc3822f9, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/bilisimhane/public_html/demo/psikolog/visitor.php on line 2

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /var/cpanel/php/sessions/ea-php72) in /home/bilisimhane/public_html/demo/psikolog/visitor.php on line 2
Psikolog Web Sitesi | Bayar Ajans
Firma Bilgilerimiz

Yarını Bugün Değiştirin!

Olduğunuz yerden, hep olmak istediğiniz yere giden yolculuğunuza eşlik edelim

Canlı anlatım

Canlı ve özgün anlatım ile, bu işi ülkemizdeki en deneyimli eğitmenden dinleyecek ve sorularınıza cevaplar bulacaksınız.

Stres Yönetimi

Stresle başa çıkma yollarını uygulamalı programlarla yakından takip ederek, kariyer yolculuğunuzda size ve öğrencinize eşlik edeceğiz. Ayda 36 saate yakın gözleme dayalı bireysel çalışmalarla gelecek vizyonunuzu oluşturmanıza öncü olacağız.

Koçluk Eğitimi

Uygulamalı örneklerle 3-6-10 aylık periyodlarla çalışmalarımıza sizleri entegre ederek koçluk kariyerinize yön vereceğiz.

Hakkımda

Hakkımda

İlkokulu İstanbul ortaöğretimi Ankara'da tamamladım. Hacettepe Üniversitesi "Psikolojik Danışma ve Rehberlik" bölümünden lisans diploması ile mezun oldum.2 yıl MEB'da 26 yıl da özel dershane, kişisel gelişim merkezi ve kolejlerde ortak çalışmalar yürüttüm. Hasan Kalyoncu Üniversitesi "Aile Danışmanlığı" sertifikasyonunu ve İstanbul Mehmet Başkak Enstitüsünden "Selftrans ve Otohipnoz" eğitimi aldım. Çağfen Okullarında Rehberlik Koordinatörü olarak halen görev yapmaktayım. Güray Teke Bireysel Gelişim ve Danışmanlık Merkezinde kurucu olarak çalışmalarıma özel olarak da devam etmekteyim. Bireysel eğitim danışmanlığı, öğrenci koçluğu, aile danışmanlığı, psikolojik danışmanlık ve etkili problem çözme davranışlarına, alışkanlık yönetimine yönelik yoğun çalışmalarım devam etmektedir.İlkokulu İstanbul ortaöğretimi Ankara'da tamamladım. Hacettepe Üniversitesi "Psikolojik Danışma ve Rehberlik" bölümünden lisans diploması ile mezun oldum.2 yıl MEB'da 26 yıl da özel dershane, kişisel gelişim merkezi ve kolejlerde ortak çalışmalar yürüttüm. Hasan Kalyoncu Üniversitesi "Aile Danışmanlığı" sertifikasyonunu ve İstanbul Mehmet Başkak Enstitüsünden "Selftrans ve Otohipnoz" eğitimi aldım. Çağfen Okullarında Rehberlik Koordinatörü olarak halen görev yapmaktayım. Güray Teke Bireysel Gelişim ve Danışmanlık Merkezinde kurucu olarak çalışmalarıma özel olarak da devam etmekteyim. Bireysel eğitim danışmanlığı, öğrenci koçluğu, aile danışmanlığı, psikolojik danışmanlık ve etkili problem çözme davranışlarına, alışkanlık yönetimine yönelik yoğun çalışmalarım devam etmektedir.

image

Öğrencilerimizden Yorumlar

Güray hocam sizinle çalışmak büyük bir zevktir. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Bahri Kement

Web Yazılım
Bahri Kement
image
image

Bloglarımız

SİZ ÖĞRENCİLERİMİZE EN İYİ ŞEKİLDE YARDIMCI OLABAİLMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ !

web tasarım ajansı iletişim web tasarım ajansı iletişim