Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php72/sess_d5731fbe4179063fbb7cd8a011120220, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/bilisimhane/public_html/demo/organizasyon/visitor.php on line 2

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /var/cpanel/php/sessions/ea-php72) in /home/bilisimhane/public_html/demo/organizasyon/visitor.php on line 2
İstanbulumuz Organizasyon

Kaliteli Hizmet

Yaptığımız işe hakimiz, titiz çalışıyor ve müşterilerimiz için yüksek kalitede hizmetler veriyoruz.

Güven

İşimizi özenle ve vizyonumuzu da yansıtarak yapıyoruz. Güven herşeyin başında gelen bir işin yapılışında büyük önem taşır.

Tecrübe

Organizasyon sektöründe 33 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. İşimizi severek ve büyük özen ile yapmaktayız.

Profesyonellik

Bir işi yaparken herkes önce profesyonelliği arar ve ister. Çünkü aldığı hizmette herhangi bir hata istemez.

Organizasyon Firmaları
İletişime Geç
Düğün Organizasyonu
Düğün Organizasyonu

Düğün Organizasyonu; Düğün süslemeleri, düğün organizasyonu malzemeleri kiralama, düğün yemekleri, teknik ekipmanlar, fotoğraf ve video çekimi, masa sandalye kiralama ve masa süslemeleri gibi hizmetlere ihtiyaç duyacağınız davet organizasyonlarının en önemlilerindendir.

Devamını Oku
Catering Organizasyon
Catering Organizasyon

İçinde yiyecek ve içecek olan tüm yemekli alanlarda uygulanan sisteme catering organizasyon denilmektedir. Diğer bir deyişle Catering'in Türkçe anlamı "Ziyafet Hizmetleri" olarak da söylenebilir.

Devamını Oku
Açılış Organizasyonu
Açılış Organizasyonu

Açılış organizasyonu, faaliyetlerine başlayacak olan ya da yakın zamanda başlamış bir işletmenin, firmanın, şirketin bunu çevresine ve hali hazırda var olan müşterilerine, iş ortaklarına, sevdiklerine ve potansiyel müşteri kitlesine ilan etme etkinlikleridir.

Devamını Oku
Palyaço Organizasyonu
Palyaço Organizasyonu

Organizasyon işleri düzenleyen kişi için büyük bir önem taşır. Her şeyin eksiksiz bir şekilde olmasını isteyen ve organizasyona katılan konukların rahat ve keyifli anlar yaşaması isteyen organizasyon düzenleyenler birçok hizmetlere başvurur.

Devamını Oku
Partti Organizasyonu
Partti Organizasyonu

Şirket olarak size, parti, eğlence ve özel günlerinizi daha eğlenceli ve renkli hale getirmek, unutulmaz anlar yaşamanız sağlamak için süsleme, kokteyl, malzeme kiralama, gösteri, aktivite, animasyon ve eğlence hizmetleri sunuyoruz.

Devamını Oku

Günümüz şartlarında hem uygun fiyatlı hemde işini bilen bir ekiple çalışmak en mantıklısıdır. Bizde işimizin bilinciyle ve yaptığımız işlerle kendimizi kanıtlamış bir firma konumunda olduğumuzdan size en iyi hizmeti sunabileceğimiz için bizi tercih etmelisiniz.

İş başlamadan önce anlaşılıp belli bir kapora alındıktan sonra iş başlar ve organizasyon faaliyeti bittikten sonra ücretin tamamı alınır.

Yapılan hizmete göre değişmekle birlikte istediğiniz organizasyonu satın almadan önce indirim talebinizi bize ilettiğiniz takdirde %10 gibi bir indirim yapılabilir.

web tasarım ajansı iletişim web tasarım ajansı iletişim