Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php72/sess_cf014b1fe26acc255180b9f63dc916b5, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/bilisimhane/public_html/demo/kurumsal1/visitor.php on line 2

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /var/cpanel/php/sessions/ea-php72) in /home/bilisimhane/public_html/demo/kurumsal1/visitor.php on line 2
Anasayfa - Gelişmiş Sağlık Scripti

Tedavilerimiz

Diş Beyazlatma

Yıllar içerisinde, renklendirici gıdaların kullanımı sonucu, kanal tedavisi gibi tedaviler veya dolgular nedeniyle rengi..

Devamını Oku

Röntgen ve Görüntüleme

Rutin diş hekimi muayenesinde direkt olarak görünmeyen problemler ağız içinde mevcut olabilir. Örneğin çene kemiği içind..

Devamını Oku

Diş Sıkma ve Çene Eklemi

Belirti olarak, baş ve boyunda gerilme hissi ve ağrı, kulaklarda çınlama ve/veya ağrı, baş ağrısı, eklem hareketlerinde ..

Devamını Oku
Shape Shape
Appointment

Randevu Alın

Demo sağlık kliniği Özel Diş Polikliniği ve İmplant Merkezi, tüm diş hekimliği uzmanlık branşlarından oluşan akademisyen kadrosuyla, tam kapsamlı modern çalışma alanıyla ulusal ve uluslararası alanda hizmet vermektedir.

Doktorlarımız

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

 • DİŞLERİMİ GECELERİ SIKIYORUM SABAH UYANDIĞIMDA ÇENEMDE UYUŞUKLUK OLUYOR? TEDAVİSİ VAR MI?

  Diş sıkma tedavisi için sıklıkla gece plakları kullanılmaktadır. Fakat kullanım zorlukları gibi bazı dezavantajları nedeniyle çiğneme kaslarına botoks uygulaması (Çene Botoksu) günümüzde daha etkili
  bir tedavi yöntemi olarak sıklıkla uygulanmaktadır. 

 • All-On-4 Uygulaması Nedir ?

  All-On-4 tekniği ile dişsiz hastalarda bir çenede sadece 4 implant ile tüm ark dişlerini içeren protezler yapılabilmektedir. Özel açılama tekniği ile yapılan İmplant cerrahisi ile tam dişsiz hastalarda aynı gün protezler sabit olarak takılmakta ve hastalar bu tedavi sonrasında dişsiz ya da hareketli protezler ile bekleme dönemi geçirmemektedir. 10 yıldır uygulanan ve başarısı uzun dönem bilimsel çalışmalar ile kanıtlanmış olan All-On-4 tekniği ile hastalar kolay, hızlı ve tatmin edici bir tedavi ile istedikleri gülüş estetiği ve fonksiyona kavuşmaktadır.

 • İmplant Uygulaması Nedir? Avantajları Nelerdir?

  İmplant; çene kemiğine yerleştirilen ve takılacak olan protezlerin tutunması için uygulanan yapay diş kökleridir. Bu yapay diş kökleri; eksik dişlerin yerine yapılır ve uzun ömürlü kullanılabilirler. Uzman hekimler tarafından, steril ortamda küçük bir cerrahi işlemle çene kemiğine yerleştirilen implantlar, yaklaşık 2-3 ay içerisinde çene kemiğine tutunur ve artık bu yapay diş kökü protezleri taşıyacak duruma gelir. Fakat; implant uygulamasının yapılabilmesi için; kemik yapısının uygun olması ve diş etlerinin sağlıklı olması çok önemlidir. İmplantları destekleyecek bu şartların olmadığı durumlarda; ek kemik cerrahisi uygulamaları ile implantların yapılması ve yüksek başarıların elde edilmesi mümkündür. İmplant uygulamasının en büyük avantajı; kişinin kaybetmiş olduğu eksik dişin ya da dişlerin yerine, neredeyse doğal diş ile tamamen aynı özellikte olan sabit dişlere sahip olunmasıdır. İmplant dişlerin kullanımı; uygun koşullarda ve uzman kişiler tarafından yapıldığı takdirde uzun yıllar kullanılabilir. Bu süreçte kişinin yapacağız ağız ve diş bakımı da önemli rol oynar.

 • 4’lü İmplant Tedavisinin Avantajları

  Tek bir cerrahi işlem ile dental implantların ve aynı gün geçici sabit protezin yapılabilmesi, (özel durumlar hariç) Dişlerin çekildiği gün implantların yerleştirilip geçici sabit protezin yapılabilmesi, Aynı seansta sabit geçici protez ile hastanın hem çiğneme fonksiyonuna, hem estetik bir görünüme hem de konfora kavuşabilme imkanı, Kişiye özel planlanabilen gülüş tasarımı ve estetiği, Hareketli protez kullanamayan ya da bulantı refleksi olan hastalarda rahatlıkla kullanılabilmesi, Dental implantların iyileşme süreci boyunca sabit bir protez kullanılabilmesi, Uzun dönemli takiplerde yüksek başarı oranına sahip olması.

Bloglarımız

Bazı hastaların vücudu implant kabul etmiyormuş, implant zararlı mıdır?

Burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus; size yapılacak implantın tüm testlerden geçmiş, gerekli çalışmaları yapı..

GÖMÜLÜ VE YARI GÖMÜLÜ DİŞLER

GÖMÜLÜ VE YARI GÖMÜLÜ DİŞLER

Dental İmplant (Kliniğimizde Uygulanan Tedavi Hizmetleri)

Dental İmplant (Kliniğimizde Uygulanan Tedavi Hizmetleri)

DİŞ İMPLANTI NEDİR?

Eksik dişlerin yerine çene kemiğine yerleştirilen dişin kök yapısına benzer olan titanyum materyalinden üretilen vida şe..